מצברים בזול

מצברים בזול לרכב במחירים הכי שווים

לכל רכב יש מצבר והתיפקוד של הרכב תלוי בתקינות המצבר,לכן חשוב מאוד כאשר אנחנו רוכשים מצבר חדש,לראות שהוא מצבר איכותי ולא מצבר שיתקלקל לנו תוך זמן קצר,אצלנו באיציק הללה חלקי לרכב,אפשר למצוא את המצברים הכי טובים בארץ מצברי שנפ,מצברים לרכב בעל שם עולמי,עם וותק וניסיון של עשרות שנים,אנחנו באיציק הללה חלקי חילוף לרכב ממליצים על מצברי שנפ.

איך אנחנו יודעים מתי המצבר שלנו לא תקין?

למצבר לרכב יש אורך חיים,כמו לכל מוצר חשמלי למצבר ברכב שלנו יש קיבולת מסויימת,ברגע שאנחנו עוברים אותה החיים של המצבר מסתיימים,על מנת לשמור על מצבר תקין,יש לוודא אחרי כל נסיעה,לכבות את אורות הרכב,המערכת,וכל שאר הדברים שצורכים חשמל,אם אנחנו שוכחים משהו דלוק ברכב,המצבר הוא זה שמספק את החשמל,ובגלל שהאוטו לא דלוק האלטרנטור לא ממלא את המצבר,ולכן נגמר המצבר לרכב,ואז יש צורך בהתנעה עם כבלים,אחרי שאנחנו מתניעים עם כבלים לרכב,והרכב בפעם הבאה שאנחנו מנסים להדליק אותו לא נדלק,יש לנו בעיה עם המצבר ויש צורך להחליף אותו.
מצברים בזול
מצברים בזול

מה ההבדל בין סוגי המצברים לרכב?

מצברים בזול יש מספר סוגים של מצברים לרכב,ממספר יצרנים כל מצבר שונה באיכותו ישנם מצברים זולים,אשר מיוצרים בסין ובאיכות ירודה,חיי המצבר לא מחזיקים הרבה זמן,והמצבר לעיתים יכול לעשות בעיות,בנוסף במצברים הסינים אין הרבה סוגים של עוצמת המצבר,כמו במצברי שנפ,לכן שאתם רוכשים מצבר תבדקו את טיבו,וכמה שנים אחריות אתם מקבלים עם המוצר.
כמה עולה מצבר לרכב?
עלות המצבר לרכב משתנה לפי סוג הרכב,יש מספר של סוגים של מצברים לרכב,ככל שלרכב יש מנוע גדול יותר,ככה הרכב דורש מצבר יותר גדול וחזק,וככל שהמצבר לרכב גדול יותר,ככה העלות תהיה גבוה יותר,אבל מצברים לרכב מתחילים ממחיר שנע סביב 400 שקלים ויכולים להגיע גם ל1000 שח ויותר עבור מצבר לרכב. ישנם מגוון רחב של חברות של מצברים תוכלו למצוא באיציק הללה מגוון רחב של מצברים בזול לרכב עם מבצעים מיוחדים ואחריות של שנה ומעלה על  מצברים מ לרכב 60 אמפר מחיר של חברת שנפ כמובן חברה נוספת ורטה מצברים שחזקה מאוד בשוק מצברים.
ניווט תוכן
קבלת הצעת מחיר מהירה
מאמרים אחרונים
מצברים בזול

מצברים בזול לרכב במחירים הכי שווים לכל רכב יש מצבר והתיפקוד של הרכב תלוי בתקינות המצבר,לכן חשוב מאוד כאשר אנחנו רוכשים מצבר חדש,לראות שהוא מצבר

Call Now Button דילוג לתוכן